Životní moudra, Fable III a pár dalších věcí

8. února 2015 v 13:46 | Bára Miela |  Dny mého života
Zdravím...
Jsem líný člověk. To aby jste věděli, proč jediné články, které vydávám, jsou zhodnocení měsíců, či let. Ale asi mě prostě nepolíbila můza (budu nejspíš muset chodit po nočních ulicích, viz. zde). Ale náhodou, alespoň mám lepší náladu, než minule...teda měla bych, kdyby nebyl ten zatracený poslední den jarních prázdnin!

(ne, nejsem fanoušek GOTka, ale tohle je zrovna takové pěkné meme...)

Mám pro vás připravena dvě životní moudra:
1. Jako první si dovoluji citovat třetí dohodu od Ruize, a to: Nevytvářejte si žádné doměnky. A taky nemějte žádné přehnané představy...Uvádím to jen proto, že když (už jsem to zmínila) jsem uspořádala sraz s mou kámoškou, který skončil fiaskem, měla jsem představy, jaké to bude skvělé. Radši nepočítejte s ničím (y)
2. A nyní, abych vše uvedla do aktuálího stavu věci, druhé moudro zní: Nečekejte, že se něco změní. Jděte, a udělejte, co myslíte, že pomůže, nebo co je podle vás dobré. Šla jsem, a řekla jsem mé kamarádce, jak mi vadilo to, co udělala. Omluvila jse, a o prázdniny mě dokonce pozvala k sobě, a já si to užila. Možná si říkáte, že nic moc, ale pro mě je to úžasná změna k lepšímu :)

A co dalšího? Hm, zase jsem se vrátila Fable III (to je hra). Já vím, že jsem si slíbila, že už se k ní vracet nebudu, protože je tam násilí, a občas i nějaké to téma od 18-ti nahoru (ale zatraceně, není to o moc horší než v The Sims). Ale kámoška má Dragon age: Inquisition, a když jsem viděla, jak to hraje, dostala jsem chuť zahrát si na Xboxu...asi si koupím i Fable II (trojku mám totiž dohranou...sice ji mohu hrát odznova, jelikož jsem udělala jen minimum questů - soustředila jsem se totiž jen na storyline, a ta mi teď napodruhé připadá nudná, narozdíl od jiných úkolů...které mi připadaly nudné dřív (y) Ale stejně - musím rozšiřovat své herní obzory)
Ráda bych se vás na něco zeptala - proč v té hře nejsou žádní hezcí muži? Lépe řečeno, proč nejhezčí mužská postava je hrdinčin bratr? (A hlavní nepřítel v první polovně hry?) A druhá postava, která vzhledově stojí za zmínku, zemře, a když ne, tak si ji člověk může vzít jen za cenu klesnutí kladné morálky? A třetí je jednoduše unmarriable character?


Zatraceně...

No nic.
Tak jsem se trochu zahrabala do sbírání memes z Fable. Při té příležitosti jsem našla zajímavé fanarty - některé jsou krapet úchylné (Reaver/Plenitel se nechová takhle, sakra. Vždyť měl jen jednu, dvě narážky, skoro hlavní hrdinku nechal zabít, a pak odešel (Úprava: aha, tak jsem možná byla vedle. Je to úchyl. Ale ještě uvidím, jak se bude chovat ve dvojce)), jiné jsou docela pěkné. Obzvláště jeden komiks mě dojal, škoda, že to tak nebylo i ve hře. Hodný bratr Logan, ochraňující mladší sestru...Taky bych chtěla takového brášku (zde je první kapitola). Škoada, že jsem odpůrce fanfiction, jinak bych si to možá užila více...Pak je tady tohle...moc tomuhle obrázku nerozumím, ale to, jak Logan pronásleduje slepici je prostě...Fableovské! A spousta dalších...ale co na tom Plenitelovi vidí, vážně nechápu...tss...
Jinak některá meme se mi dost zalíbila, takže tady je menší ukázka (muehehe)


Ale ten ze trojky umí seskakovat bez zranění nějakých třicet metrů hloubky...

Ale to by nebylo morální :p

Ale ne - Čas hrát na loutnu. Dobře, to možná tolik nevynáší, ale já jí mám na vysoké úrovni! (A taky kovářství. Ale nemžu najít žádné místo, kde se to ovářství dá dělat?! (Úprava: Aha, tak už sem jich našla dost.) P.S.: Screw Skyrim!)

Ne, já nejsem žádný fanatický hráč! Ale pyšním se tím, že se ss kamarádkou se ve hrách orientujeme stejně a možná i víc, než někteří kluci.

A když už jsme u toho, dozvěděla jsem se, že Rhianna Pratchett, dcera geniálního Terryho Pratchetta, vytvořila, nebo se podílela na scénáříh her jako Mirror's Edge, Tomb Raider, Bioshok Infinite, Thief, Princ of Persia...Je to prostě pecka! Přesvěčte se na wikipedii - http://en.wikipedia.org/wiki/Rhianna_Pratchett

Navíc, měla jsem narozeniny! Sladké patnáctiny. Dostala jsem kytaru, takže teď se marně snažím přijít na to, jak se vlastně správně drží (tak, aby mě nebolely prsty, klouby a tak dále)

Jinak, blíží se Valentýn. Už si připravuji pesimitický článek. (Úprava: Tak prý, že ne.)

Tak se mějte,
Vaše/ Váš happyperson gameaddict guitarstar anglickýnadšenec člověk...relativně.


(Úpravy jsou ze dne 27.4.2015, mimochodem)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AInTeniPeneVom AInTeniPeneVom | E-mail | Web | 24. září 2018 v 10:18 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  determination  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/pour-commander-du-cialis/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama